shapka_top.png

Неонова реклама

Неонова рекламаВикористовувати неонові трубки для реклами почали ще на початку 20-го століття, тому на сьогоднішній день неонова реклама - це зовсім не новинка, а доопрацьований винахід вчених минулого століття.

Неонові вогні тепер не тільки червоні або сині - вони представлені величезним розмаїттям кольорів, а виготовити трубки, що світяться, можна будь-якої форми. Особливе значення ці факти мають, коли мова йде про неонову рекламу. Увечері місто починає жити абсолютно іншим життям, в якому освітлення відіграє далеко не останню роль. Сяючі назви привертають увагу, тому боятися того, що така рекламна інформація залишиться непоміченою зовсім не варто.

При виготовленні неонової реклами можуть використовуватися різні технології, і результат, відповідно, буде відрізнятися. Це може бути відкрита неонова реклама, об'ємні літери з підсвічуванням або ж контражурним. Вибір залежить від дизайну закладу і, звичайно ж, від Ваших особистих переваг.

Неонова реклама - це потужний засіб залучення уваги потенційних клієнтів.

Наша компанія займається виготовленням неонової реклами, а також інших типів неонового освітлення. Говорячи про таке освітлення, передбачаються трубки, наповнені неоном або аргоном - газами, які під впливом електрики починають світитися. Для додавання світінню певного кольору, використовується кольорове скло з люмінофором. Це дозволяє домагатися найрізноманітніших забарвлень.

Неонова реклама за прийнятною вартістю від компанії «Неон Світло» - це чудове рішення для просування Вашого продукту або послуг!