shapka_top.png

Виготовлення зовнішньої реклами

Зовнішня реклама є найбільш поширеним і ефективним способом донесення інформації про свої товари і послуги для широких верств населення.

Зовнішня реклама супроводжує Вас усюди - на вулицях і проспектах, біля прилавка магазину і в офісі: світлові вивіски, таблички, красиві фасади. Без зовнішньої реклами навряд чи можливо успішне ведення бізнесу.

Виготовлення зовнішньої реклами

Яскраві світлові вивіски, таблички привертають увагу привертають покупців.

Мета зовнішньої реклами:

Розкручування бренду, просування товару, заробляння авторитету серед потенційних клієнтів, а правильне розміщення зовнішньої реклами ще й приносить чимало нових цільових клієнтів.

Серед світловий зовнішньої реклами як показує час, найяскравішою і соковитою є неонова реклама. У світловий зовнішній рекламі неонові трубки можуть застосовуватися як самостійно - мати вигляд відкритого неону, так і в комплексі з додатковими видами рекламної продукції і мати вигляд закритого неону.

Неонові трубки - це трубки зі скла Technolux (Італія), EGL (США), наповнені газом (неон або аргон), які при подачі електроживлення, власне, і дають яскравий, привабливий світ.

Серед основних переваг неонової реклами є не тільки яскравість і насиченість неону, а також його довговічність, економічність і можливість створення різних конфігурацій.

Які види світлової реклами ми виготовляємо із застосуванням неону:

відкрита неонова реклама (самостійні неонові деталі);
об'ємні букви з неоновим підсвічуванням (на акриловий лист наклеюється світлорозсіювальна плівка певного кольору, всередині букви розміщується виготовлена ​​неонова деталь, яка засвічує букву, також неонова деталь може бути відкритою - знаходиться зовні букви точно повторюючи її контур);
контражурне неонове підсвічування (з непрозорого матеріалу виготовляється, плоска буква, за цією літерою розміщується неонова деталь, яка повторює розміри по контуру даної літери, при цьому неонову деталь не видно, а видно лише вихідний по контурах букви світло).

Крім реклами з застосування неонових ламп ми також виготовляємо: лайтбокси; об'ємні букви; рекламні вивіски; таблички, інформаційні стенди; друкована реклама.

Для більш детальної інформації телефонуйте
нашим менеджерам за телефонами:

(095) 596-44-08
(097) 919-17-96