shapka_top.png

Замовити неонову вивіску

Замовити неонову вивіскуВи хочете, щоб люди звертали увагу на Ваш заклад вдень і вночі? Ефектно привернути увагу всіх потенційних клієнтів можна, якщо замовити неонову вивіску. Вона є однією з різновидів зовнішньої реклами. Виготовляється така вивіска з допомогою світлових газосвітлових трубок. Всередині їх розташовуються сучасні вдосконалені неонові лампи. Вони горять найрізноманітнішими яскравими кольорами: жовтим, білим, червоним, синім, зеленим та іншими. При цьому за їх допомогою можна «написати» назви кафе, ресторану і будь-якого іншого закладу, або вітання. Можна навіть «намалювати» предмет, що символізує формат закладу, сферу, в якій він працює, види послуг, що надаються.

Вибираючи замовити неонову вивіску, варто знати, якими перевагами володіє цей вид реклами. По-перше, це його довговічність. Неонові трубки можуть працювати до 20 років, а трансформатори - близько 10 років. Незважаючи на різні погодні умови, вони зберігають свою працездатність. Вам не потрібно буде турбуватися про вивіску для Вашого закладу довгий час. До того ж, якщо у Вас буде одна постійна вивіска, вона зможе стати такою, що запам'ятовується для клієнтів рисою підприємства. По-друге, світло неонових ламп настільки яскравие, що його видно навіть в денний час доби. Вибравши замовити неонову вивіску для свого закладу, Ви вибираєте рекламу, яка буде результативно працювати цілодобово.

Замовити неонову вивіску за демократичною вартістю можна в підприємстві
«Неон Світло»!

Замовити неонову вивіску в нашому підприємстві можна для будь-якого кафе, ресторану, готелю, нічного клубу, торгового центру.

Ми допоможемо Вам заробити престижний авторитет серед Ваших потенційних клієнтів і виділитися на тлі конкурентів! Телефонуйте, щоб замовити неонову вивіску у нас!