shapka_top.png

Замовити вивіску для магазину

Замовити вивіску для магазинуВажко навіть згадати, коли саме власники різних закладів почали вішати вивіски. Згодом їх вид і технологія виробництва вдосконалилися і розвивалися. У наш час вивіска являє собою конструкцію різного виду, яка розташовується в основному зовні на закладі. Крім функції інформування потенційних клієнтів, вона виконує і функцію привернення їхньої уваги, а також естетично прикрашає магазин. Тому вивіска є певним «обличчям» магазину, що відповідає за його зовнішній імідж і авторитет. Сьогодні можна замовити вивіску для магазину та іншого закладу звичайну і світлову.

Вибравши замовити вивіску для магазину звичайну, Ви вибираєте доступніший у вартості вид зовнішньої реклами. Виготовляється звичайна вивіска в основному з алюмінієвих профілів, акрилу і ПВХ. Однак разом з більш низькою вартістю, світлові вивіски відрізняються і більш низькою ефективністю. Їх не видно в темний час доби і навіть вдень вони слабо привертають увагу перехожих людей. Щоб домогтися кращих результатів, варто замовити вивіску для магазину світлову. До них відносяться світлові короби, які називаються лайтбоксами, світлові об'ємні букви, неонові вивіски. Останній вид реклами особливо актуальний і відрізняється багатьма перевагами.

Замовити неонову вивіску для магазину означає прикрасити свій заклад яскравою, престижною вивіскою, що запам'ятовується. Найголовніше - з такою вивіскою Ваш магазин буде виділятися на тлі інших 24 години на добу, і навіть погодні умови не будуть на це впливати. Крім цього, неонові вивіски можуть світитися різними кольорами, відповідати стилю і формату Вашого магазину, доповнювати його і вдосконалити. Отже, краще один раз замовити вивіску для магазину дорожчу, однак і приносить вона буде кращі результати Вашому бізнесу.

Замовити вивіску для магазину, яка буде ефектно виглядати, можна в компанії «Неон Світло»!