shapka_top.png

Виготовлення світлових коробів

Як залучити більше зацікавлених в послугах клієнтів? Як зробити свій заклад більш помітним на тлі конкурентів? Ці та інші подібні питання цікавлять всіх власників приватних кафе, ресторанів, перукарень, готелів та інших підприємств. Виготовлення світлових коробів може стати відмінною відповіддю на них і ефективним рішенням проблеми зі збільшенням прибутку підприємства!

Виготовлення світлових коробівВиготовлення світлових коробів - це сучасна сфера діяльності, яка передбачає виробництво ефективної світлової реклами. Світловий короб являє собою зазвичай вивіску великого розміру з основною інформацією про заклад та з різнокольоровим підсвічуванням. Встановлюється така вивіска на видному для потенційних клієнтів місці, щоб привернути їхню увагу. Інформація, яка на ній позначається - це назва закладу, або коротке позначення виду послуг, які вона надає.

Виготовлення світлових коробів є широкою промисловою сферою. Вартість такої продукції залежить від її якості, технічних характеристик, основних матеріалів, які використовувалися під час її виробництва, а також її розмірів. Тому замовляючи виготовлення світлових коробів, на це потрібно звертати увагу. Найголовніше в цьому питанні - вибрати якісний і надійний тип підсвічування. У випадках, коли необхідно зробити рекламу з тривалим експлуатаційним терміном служби, варто замовити виготовлення світлових коробів із застосуванням неонових трубок. Неонові трубки дозволяють домогтися яскравого і насиченого світла, яке буде видно і в темний час доби і просто під час поганої погоди. Неонові трубки також скорочують витрати на оплату електрики і зберігають свої переваги, незважаючи на негативний вплив факторів зовнішнього середовища.

Замовляйте виготовлення світлових коробів в підприємстві «Неон Світло», щоб зробити значний внесок в розвиток Вашого закладу!