shapka_top.png

Цікава інформація

Що потрібно для створення власної світломайстерні

Що потрібно для створення власної світломайстерніЗапустити світломайстерню в Україні сьогодні можна, володіючи $ 40-50 тис. Левова частка цих коштів піде, звичайно, на обладнання. Воно може бути вітчизняним або імпортним. Якщо є плани вирватися «під» флагмани ринку, треба вибирати, звичайно ж, імпортне - італійське чи американське. І справа тут не тільки в тому, що його рідше доведеться ремонтувати. Зарубіжні аналоги дозволяють зробити більш акуратно. Ну а це, погодьтеся, важливо.

Комплект обладнання складається з апарату для створення вакууму (відкачного поста, його вартість - $ 25-30 тис.), пальників (ціна одного - $ 300-450), стола з жаростійкого матеріалу. На все про все знадобиться близько $ 25-35 тис.

Що добре, так це те, що на оренді виробник світлових вивісок може заощадити. Приміщення виробничого цеху можна розмістити в спальному районі, за містом, в підвалі або на старому заводі. Головне - щоб була потужна витяжка для видалення газів, що вирвалися на свободу. Площа цеху повинна становити не менше 30 кв. м, висота стель не менше 3 м.

Обов'язково повинні дотримуватися норми пожежної безпеки, особливу увагу слід приділити засобам пожежогасіння та пожежної сигналізації. Стіни і стеля повинні бути зроблені з негорючого матеріалу, для підлоги краще використовувати керамічну плитку. Для усунення домішок з повітря неоновий цех обов'язково повинен бути обладнаний потужною системою припливно-витяжної вентиляції. Витяжки слід розмістити над кожним робочим місцем, особливо над постом запису. Для освітлення неонового цеху оптимально використовувати люмінесцентні лампи. У той же час цих джерел світла не повинно бути занадто багато, щоб не створювати освітленість, яка б заважала оцінці ступеня нагріву скла і металу електродів за кольором.

Наважуючись на неоновий бізнес потрібно задуматися про гарних склодувів. Люди, які вкладають в цей напрямок гроші, купують професійне обладнання, але наймають некваліфікований персонал і «прогорають», 60% успіху залежить від знань і умінь склодува.

Основний кістяк співробітників в початківців фірмах складається з одного склодува і двох-трьох монтажників.

Склодув - це ремісник, якого можна навчити премудростям за два-три тижні. А далі все залежить від таланту. Прості неонові деталі досвідчений майстер може виготовити за 15-20 хв., на складні може витратити весь день.

Прийматися за замовлення потрібно тільки після передоплати. Потрібно, щоб замовник згодився, залишив контакти і вніс 70% від загальної суми замовлення. Заочно домовлятися по телефону і виготовляти за свої гроші не рекомендується, замовник в результаті може і відмовитись або взагалі зникнути.

Вартість готового виробу залежить від складності виробу, кольору, масштабності роботи. Найдешевші - прямі безбарвні лампи. Скажімо, настінні букви, що світяться з люмінесцентними лампами всередині обійдуться від $ 180 за 1 кв. м, неонові - від $ 150. За монтаж доведеться доплатити 20% від вартості на висоті до 3 м від землі. Чим вище, тим, зрозуміло, дорожче і монтаж. Якщо передбачається «світло» на даху, ціни зростають: $ 200-220 за вивіску.

як зробити неонове світло неоновий бізнес вартість