shapka_top.png

Об'ємні букви (ціна)

Об'ємні букви цінаЯкісна правильна реклама потрібна будь-якому типу закладу для подальшого успішного його розвитку. Існують дуже різні способи привернути увагу людей. Об'ємні букви (ціна їх відрізняється) - затребуваний, успішний спосіб виділитися на тлі інших закладів. Завдяки йому зовнішній імідж підприємства буде представлений на гідному рівні.

Існують різні види об'ємних літер, ціна їх змінюється в залежності від виду. Перш за все, їх поділяють на світлові і звичайні літери без світла. Букви, які не світяться, роблять з різноманітних матеріалів в залежності від бажань Клієнтів.

Світлові об'ємні літери (ціна їх теж різна) розрізняються залежно від типу підсвічування. Виготовляють букви з відкритим підсвічуванням внутрішнім і букви, які повністю світяться. Популярні також букви з підсвічуванням контражур. Суть такого підсвічування полягає в тому, що світло йде з тильного боку букв на фасад будівель. Ціна об'ємних літер з підсвічуванням вище звичайних, але і користі від такої реклами набагато більше. Вони привертають увагу клієнтів і вдень, і вночі та виглядають дійсно престижно.

Ціна об'ємних літер з підсвічуванням залежить від типу джерела світла. Сьогодні можна побачити багато світлових вивісок з неоном. Він відрізняється своєю міцністю, довгим терміном служби і легкістю в монтажі. Така реклама помітна в будь-який час дня. Неонове світло досить яскраве і в той же час приємне. На неонових вивісках погляд клієнтів затримується сам по собі.

Об'ємні букви (ціна прийнятна) від компанії «Неон Світло» відрізняються своєю високою якістю.

Телефонуйте нам! У нас працюють найкращі фахівці, які виконують складні замовлення за короткі терміни!